maandag 26 januari |
Wonderwijs |
Hasselt, STT-produkties, Cultureel
Centrum |
13.45 |
zondag 1 februari |
Vogelman |
Voorburg, STT-produkties, Theater De
Tobbe |
14.00 |
woensdag 11 februari |
Wonderwijs |
Amsterdam-ZO, Krater, Holendrecht |
14.00 |
vrijdag 13 februari |
Circus |
Raalte, STT-produkties, Hof Theater /
ZMLK De Zonnehof |
13.30 |
maandag 16 februari |
Vogelman |
As (B), STT-produkties,
Gemeenschapscentrum |
10.30 |
dinsdag 17 februari |
Vogelman |
Dilsen Stokkem (B), STT-produkties,
Cultureel Centrum |
13.30 |
zaterdag 21 februari |
Wonderwijs |
Dordrecht, CC Sterrenburg, |
10.30 |
dinsdag 24 februari |
Circus |
Meeuwen-Gruitrode (B), Totaal
Theater, VZW Ontmoetingscentrum |
14.00 |
woensdag 25 februari |
Circus |
Borculo, STT-produkties, SSCEW Het
Hof |
14.00 |
maandag 1 maart |
Wonderwijs |
Haarlem, STT-produkties, Harlekinade
(Stg. Radius) |
14.00 |
donderdag 4 maart |
Wonderwijs |
Haarlem, STT-produkties, Harlekinade
(Stg.Radius) |
14.00 |
woensdag 10 maart |
Circus |
Noordwijk, Stg. JWB, De Kuip |
14.00 |
zondag 28 maart |
Zzzip! |
Berkhout/Bobeldijk, Studio 88, try out |
14.30 |
woensdag 14 april |
Wonderwijs |
Den Haag, Jeugdtheater Pierrot, |
14.00 |
vrijdag 16 april |
Circus |
Woerden, STT-produkties, Basisschool
De Schakel |
10.00 |
vrijdag 30 april |
Bakfietsfanfare |
Eemnes, Stichting Eemnes Feestcomite, |
midd. |
zondag 2 mei |
Circus |
Eibergen, STT-produkties,
Openluchttheater |
14.00 |
zaterdag 15 mei |
Bakfietsfanfare |
Nijmegen, Totaal Theater, Binnenstad |
13.30 |
zaterdag 22 mei |
Circus |
Katwijk, Familiedagen Quickboys,
Sportpark Nieuw Zuid |
12.00 |
zaterdag 29 mei |
Circus |
Den Haag, Jeugdtheater Pierrot, |
14.00 |
zaterdag 5 juni |
Circus |
Wilsum, STT-produkties, Speeltuinver.
De Meulweide |
11.00 |
zondag 6 juni |
Romeo & Julia |
Purmerend, Stg. Poortersfeesten, plein
in binnenstad |
14.00 |
donderdag 10 juni |
Indianen |
Bergschenhoek, Stg. Musische
Vorming Bergschenhoek, 't Spectrum |
11.00 |
vrijdag 11 juni |
Indianen |
Bergschenhoek, Stg. Musische
Vorming Bergschenhoek, 't Spectrum |
11.00 |
dinsdag 15 juni |
Zzzip! try-out |
Den Haag, Jeugdtheater Pierrot,
Basisschool groep 4 |
|
woensdag 16 juni |
Zzzip! try-out |
Den Haag, Jeugdtheater Pierrot,
Basisschool groepen 5 + 6 |
|
donderdag 17 juni |
Zzzip! try-out |
Den Haag, Jeugdtheater Pierrot,
Basisschool groep 7 + 8 |
|
vrijdag 18 juni |
Circus |
Bolsward, STT-produkties, Sint
Maartenschool |
9.00 |
zaterdag 19 juni |
Bakfietsfanfare |
Mijdrecht, Stg. Straatth.fest. De Ronde
Venen, Centrum |
11.00 |
maandag 21 juni |
Vogelman |
Hillegom, Culturele Raad
(Scholenprogramma), Fioretticollege,
lok.Paulus |
midd. |
dinsdag 22 juni |
Vogelman |
Hillegom, Culturele Raad
(Scholenprogramma), Fioretticollege,
lok.Paulus |
ocht. |
zondag 27 juni |
Circus |
Rotterdam, De Artiesteningang, Park
bij de Euromast |
15.00 |
donderdag 15 juli |
Wonderwijs |
Meppel, Stg. Donderdag Meppeldag,
Pop-en-route |
|
woensdag 21 juli |
Circus |
Zeist, Stichting Slottuintheater,
Zinzendorflaan 1 |
14.30 |
donderdag 22 juli |
Romeo & Julia |
Eersel, Totaal Theater, Toeristendagen |
|
dinsdag 27 juli |
Circus |
Amsterdam ZO, Krater, bij Elleboog,
Hoogoord 1A |
15.00 |
zaterdag 31 juli |
Romeo & Julia |
Brussel, Totaal Theater,
Bruparckfestival |
14.00 |
zondag 1 augustus |
Romeo & Julia |
Brussel, Totaal Theater,
Bruparckfestival |
14.00 |
donderdag 5 augustus |
Wonderwijs |
Meppel, STT-produkties, Donderdag
Meppeldag |
11.00 |
dinsdag 10 augustus |
Vogelman |
Baarn, CC 't Poorthuis / Stg. De
Plataan, De Trits, G. Borgesiusstr. 2 |
11.00 |
zaterdag 4 september |
2 stukjes |
Den Haag, Jeugdtheater Pierrot, Open
Dag |
|
donderdag 9 september |
Zzzip! try-out |
Den Haag, Jeugdtheater Pierrot, scholen |
|
vrijdag 10 september |
Zzzip try-out |
Den Haag, Jeugdtheater Pierrot, scholen |
|
zaterdag 11 september |
Romeo & Julia |
Dirkshorn, Govers Evenementen, |
|
maandag 13 september |
Zzzip! try-out |
Zierikzee, Studio Roodkapje, MFC,
lokaal 14 |
|
dinsdag 14 september |
Zzzip! try-out |
Zierikzee, studio Roodkapje, MFC,
lokaal 14 |
|
woensdag 15 september |
Zzzip! try-out |
Zierikzee, studio Roodkapje, MFC,
lokaal 14 |
|
vrijdag 17 september |
Circus |
Hillegom, Harddraverijverenig.
Hillegom, sportzaal van Zwembad de
Vosse |
10.00 |
zaterdag 18 september |
acte de présnce |
Amstelveen, Amstelveens
Poppentheater, Cultuurmarkt: Zzzip!-promotie |
|
vrijdag 24 september |
Zzzip! |
Amstelveen, STT-produkties, A'veens
Poppentheater scholen |
14.30 |
zaterdag 25 september |
Zzzip! |
Amstelveen, Amstelveens
Poppentheater, |
|
zondag 26 september |
Zzzip! |
Amstelveen, Amstelveens
Poppentheater, PREMIERE |
|
maandag 27 september |
Zzzip! |
Amstelveen, STT-produkties,
Amstelveens Poppentheater |
|
woensdag 29 september |
Circus |
Rotterdam - IJsselmonde,
Buurtcentrum Tuinenhoven, |
14.00 |
woensdag 6 oktober |
Wonderwijs |
Hoek van Holland, Totaal Theater,
Bibliotheek, Mercatorweg |
|
donderdag 7 oktober |
Wonderwijs |
Rotterdam, Totaal Theater, Bibliotheek
Beverwaard |
|
zaterdag 9 oktober |
Wonderwijs |
Hoogvliet, Totaal Theater, Bibliotheek,
Middenbaan |
|
dinsdag 12 oktober |
Circus |
Midden-Beemster, Totaal Theater,
Bibliotheek |
16.00 |
woensdag 13 oktober |
Wonderwijs |
's Gravenzande, STT-produkties,
Bibliotheek |
15.00 |
donderdag 14 oktober |
Wonderwijs |
Brussel, STT-produkties, CG Essegem |
|
vrijdag 15 oktober |
Wonderwijs |
Almelo, Arda van der Steen
Impresariaat, Bibliotheek, filiaal
Heracles |
15.30 |
maandag 18 oktober |
Wonderwijs |
Brussel, STT-produkties, GC De Rinck |
10.00 |
dinsdag 19 oktober |
Wonderwijs |
Brussel, STT-produkties, GC De Rinck |
|
donderdag 21 oktober |
Wonderwijs |
Brussel, STT-produkties, GC De Zeyp |
10.00 |
vrijdag 22 oktober |
Wonderwijs |
Brussel, STT-produkties, GC Ten Noey |
10.00 |
dinsdag 26 oktober |
Wonderwijs |
Brussel / Haren, STT-produkties, GC
De Linde |
10.00 |
woensdag 27 oktober |
Wonderwijs |
Brussel / Haren, STT-produkties, GC
De Linde |
9.15 |
donderdag 28 oktober |
Wonderwijs |
Brussel, STT-produkties, GC De
Vaartkapoen |
10.00 |
vrijdag 29 oktober |
Wonderwijs |
Brussel, STT-produkties, GC De
Vaartkapoen |
10.00 |
woensdag 3 november |
Circus |
Sneek, STT-produkties, SO De
Sudwester |
08.45 |
zaterdag 6 november |
Circus |
Langweer, STT-produkties, Sporthal
Tsjillanleane |
14.30 |
dinsdag 16 november |
Indianen |
As (B), STT-produkties,
Gemeenschapscentrum |
10.30 |
woensdag 17 november |
Wonderwijs |
As (B), STT-produkties,
Gemeenschapscentrum |
10.30 |
vrijdag 19 november |
Zzzip! |
Ilpendam, Fluxus kunst in school, H.M.
van Randwijkschool |
11.00 |
woensdag 24 november |
Circus |
Rotterdam, STT-produkties,
Wijkgebouw De Tarwewijk |
|
donderdag 25 november |
Circus |
Losser, STT-produkties, BS De Saller |
13.00 |
zaterdag 27 november |
Circus (Sint) |
Amersfoort, STT-produkties, Heilijgers
Bouw |
10.00 |
woensdag 1 december |
Vogelman |
Rotterdam, STT-produkties,
Bibliotheektheater / Politie |
15.00 |
dinsdag 28 december |
Zzzip! |
Drachten, STT-produkties, Schouwburg
De Lawei |
16.00 |
donderdag 30 december |
Zzzip! |
Scheveningen, STT-produkties, Het
Trefpunt |
15.00 |